LASERJUICE 15 WheelCleaner

Środek do mycia kół samochodów w automatycznych myjniach bezdotykowych. Usuwa ciężkie zabrudzenia osadzające się na felgach oraz ich dolnych częściach.


LASERJUICE 21 BaseCleaner/K

Alkaiczny środek do mycia pojazdów w automatycznych myjniach bezdotykowych. Usuwa zabrudzenia drogowe. Łatwo się spłukuje pozostawiając powierzchnię auta czystą i lśniącą. Może być stosowany do dwu etapowego procesu mycia.


LASERJUICE 23 BaseCleaner

Skoncentrowany środek alkaiczny na bazie naturalnych składników do mycia pojazdów w automatycznych myjniach bezdotykowych. Usuwa zabrudzenia drogowe. Łatwo się spłukuje nie pozostawiając plam. Może być stosowany do dwu etapowego procesu mycia.


LASERJUICE 54/55/56/57 FoamingConditioner

Skoncentrowany środek do aplikacji w automatycznych myjniach bezdotykowych. Wysoko wydajny ze względu na małe zużycie i wysoki stopień spienienia (efekt śniegu). Nadaje połysk mytej powierzchni. Występuje w kolorach: żółty, czerwony, niebieski lub przezroczysty.


LASERJUICE 73 GlossFinish

Ochronny środek do aplikacji w automatycznych myjniach bezdotykowych. Nadaje połysk mytemu pojazdowi oraz wspomaga suszenie poprzez tworzenie kropel wody na powierzchni pojazdu. Zapewnia trwałą ochronę powierzchni nie pozostawiając tłustej warstwy.


LASERJUICE 82 BeadingRinse

Środek woskujący oraz osuszający przeznaczony dla automatycznych myjni bezdotykowych. Tworzy ochronną warstwę na mytej powierzchni oraz wspomaga suszenie pojazdu. Szybka aplikacja oraz ochrona przed powstawaniem plam i zacieków.