Podajniki i dystrybutor płynów do spryskiwaczy

Wyposażenie myjni bezdotykowych wpływa na jakość świadczonych przez firmę usług. Warto od samego początku wyposażyć się w sprawdzony odkurzacz do myjni samochodowej. Przemyślane i dobrej jakości wyposażenie myjni zwiększa bowiem jej konkurencyjność. Ma ono duży wpływ na poziom świadczonych usług, a więc również na zadowolenie klientów. Jeżeli chodzi o to, jakie elementy powinna posiadać myjnia samochodowe – wyposażenie, które oferujemy, z pewnością doskonale sprawdzi się w każdym takim biznesie. Nasza oferta obejmuje urządzenia do myjni bezdotykowej, odznaczające się najwyższym standardem wykonania. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze wyposażenia – proponujemy także akcesoria do myjni bezdotykowych – trzepaczki do dywaników, wyżymaczki do ściereczek i inne.

Dystrybutor zapachów model 4E

 

Dystrybutor zapachów w obudowie ze stali nierdzewnej. Urządzenie przystosowane jest do aplikowania 4 rodzajów zapachów. Urządzenie może być wyposażone w elektroniczny lub mechaniczny wrzutnik monet. Wyposażony w spiralny wąż z końcówką do aplikacji środka zapachowego wewnątrz pojazdu. Zasilanie jednofazowe.

Dystrybutor papieru model DC

 

Dystrybutor papieru w obudowie ze stali nierdzewnej. Urządzenie wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet. Wydaje zaprogramowaną ilość papieru. Zasilanie jednofazowe.

Dystrybutor ściereczek model DCXN

 

Dystrybutor ściereczek w obudowie ze stali nierdzewnej, przeznaczony do powieszenia na ścianie. Urządzenie wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet. Urządzenie wydaje zaprogramowaną ilość ściereczek. Zasilanie jednofazowe.

Dystrybutor irchy model DP

 

Dystrybutor irchy syntetycznej w obudowie ze stali nierdzewnej. Urządzenie wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet. Urządzenie wydaje zaprogramowaną ilość listków irchy syntetycznej. Zasilanie jednofazowe.