Wyposażenie myjni – odkurzacze, multiserwis

MINOLTA DIGITAL CAMERA

Odkurzacz jednostanowiskowy model U2011-S

Jednostanowiskowy odkurzacz przeznaczony jako wyposażenie myjni lub stacji benzynowej wykonany ze stali nierdzewnej. Oferta odkurzaczy jednostanowiskowych obejmuje urządzenia wyposażone w filtr samoczyszczący lub klasyczny. Odkurzacz może być wyposażony w elektroniczny lub mechaniczny wrzutnik monet. Istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji jedno- lub trój-fazowej. Wydajność odkurzacza to 320 m3. Standardowo wyposażony w wąż ssawny długości 4,5 m z końcówką ssącą.

Odkurzacz Dwustanowiskowy Model Ad

Odkurzacz dwustanowiskowy model AD

Dwustanowiskowy odkurzacz to świetne wyposażenie myjni lub stacji benzynowej, wykonany ze stali nierdzewnej. Oferta odkurzaczy dwustanowiskowych obejmuje urządzenia wyposażone w filtr samoczyszczący lub klasyczny. Odkurzacz może być wyposażony w elektroniczny lub mechaniczny wrzutnik monet. Istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji jedno- lub trój-fazowej o różnej mocy. Wydajność odkurzacza to 320 m3. Standardowo wyposażony w dwa węże ssawne długości 4,5 m każdy z końcówkami ssącymi.

Multiserwis 4 Programowy Model U4p

Multiserwis 4 programowy model U4P

Kompaktowe urządzenie typu multiserwis w obudowie ze stali nierdzewnej. 4 programy pozwalają na obsługę auta po wyjeździe z myjni samochodowej. Konfiguracja urządzenia pozwala na skorzystanie z odkurzacza, powietrza do wydmuchiwania, czernidła do opon oraz sanifikacji. Odkurzacz wyposażony jest filtr samoczyszczący. Urządzenie może być wyposażone w elektroniczny lub mechaniczny wrzutnik monet. Wydajność odkurzacza 320 m3. Odkurzacz wyposażony w wąż ssawny długości 4,5 m z końcówką ssącą. Urządzenie posiada dwa pistolety do aplikacji środków chemicznych oraz pistolet do sprężonego powietrza. Urządzenie wymaga podłączenia zewnętrznego źródła sprężonego powietrza.

Urządzenie Do Prania Tapicerki Model Li

URZĄDZENIE DO PRANIA TAPICERKI MODEL LI

Urządzenie do prania tapicerki samochodowej wykonane ze stali nierdzewnej. Przeznaczone do ekstrakcyjnego prania tapicerki materiałowej w samochodach. Wyposażone w lancę aplikująco-ssącą, za pomocą której aplikuje się środek piorący a następnie odsysa wraz z brudem pozostawiając czyszczoną powierzchnię czystą i suchą. Urządzenie wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet. Urządzenie wymaga podłączenia wody oraz odprowadzenia ścieków.