Wyposażenie myjni – odkurzacze, multiserwis

Wyposażenie myjni bezdotykowych wpływa na jakość świadczonych przez firmę usług. Warto od samego początku wyposażyć się w sprawdzony odkurzacz do myjni samochodowej. Przemyślane i dobrej jakości wyposażenie myjni zwiększa bowiem jej konkurencyjność. Ma ono duży wpływ na poziom świadczonych usług, a więc również na zadowolenie klientów. Jeżeli chodzi o to, jakie elementy powinna posiadać myjnia samochodowe wyposażenie, które oferujemy, z pewnością doskonale sprawdzi się w każdym takim biznesie. Chętnie doradzimy Państwu w jego wyborze.

MINOLTA DIGITAL CAMERA

Odkurzacz jednostanowiskowy model U2011-S

Jednostanowiskowy odkurzacz przeznaczony jako wyposażenie myjni lub stacji benzynowej wykonany ze stali nierdzewnej. Oferta odkurzaczy jednostanowiskowych obejmuje urządzenia wyposażone w filtr samoczyszczący lub klasyczny. Odkurzacz może być wyposażony w elektroniczny lub mechaniczny wrzutnik monet. Istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji jedno- lub trój-fazowej. Wydajność odkurzacza to 320 m3. Standardowo wyposażony w wąż ssawny długości 4,5 m z końcówką ssącą.

Odkurzacz Dwustanowiskowy Model Ad

Odkurzacz dwustanowiskowy model AD

Dwustanowiskowy odkurzacz to świetne wyposażenie myjni lub stacji benzynowej, wykonany ze stali nierdzewnej. Oferta odkurzaczy dwustanowiskowych obejmuje urządzenia wyposażone w filtr samoczyszczący lub klasyczny. Odkurzacz może być wyposażony w elektroniczny lub mechaniczny wrzutnik monet. Istnieje możliwość zamówienia odkurzacza w wersji jedno- lub trój-fazowej o różnej mocy. Wydajność odkurzacza to 320 m3. Standardowo wyposażony w dwa węże ssawne długości 4,5 m każdy z końcówkami ssącymi.

Multiserwis 4 Programowy Model U4p

Multiserwis 4 programowy model U4P

Kompaktowe urządzenie typu multiserwis w obudowie ze stali nierdzewnej. 4 programy pozwalają na obsługę auta po wyjeździe z myjni samochodowej. Konfiguracja urządzenia pozwala na skorzystanie z odkurzacza, powietrza do wydmuchiwania, czernidła do opon oraz sanifikacji. Odkurzacz wyposażony jest filtr samoczyszczący. Urządzenie może być wyposażone w elektroniczny lub mechaniczny wrzutnik monet. Wydajność odkurzacza 320 m3. Odkurzacz wyposażony w wąż ssawny długości 4,5 m z końcówką ssącą. Urządzenie posiada dwa pistolety do aplikacji środków chemicznych oraz pistolet do sprężonego powietrza. Urządzenie wymaga podłączenia zewnętrznego źródła sprężonego powietrza.

Urządzenie Do Prania Tapicerki Model Li

URZĄDZENIE DO PRANIA TAPICERKI MODEL LI

Urządzenie do prania tapicerki samochodowej wykonane ze stali nierdzewnej. Przeznaczone do ekstrakcyjnego prania tapicerki materiałowej w samochodach. Wyposażone w lancę aplikująco-ssącą, za pomocą której aplikuje się środek piorący a następnie odsysa wraz z brudem pozostawiając czyszczoną powierzchnię czystą i suchą. Urządzenie wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet. Urządzenie wymaga podłączenia wody oraz odprowadzenia ścieków.

LI-SEA

ODKURZACZ + URZĄDZENIE DO PRANIA TAPICERKI LI-SEA

Dwu funkcyjne urządzenie do odkurzania wnętrza samochodu połączone z urządzeniem do prania tapicerki samochodowej. Wykonane ze stali nierdzewnej oferuje podstawową funkcję odkurzania oraz prania tapicerki ekstrakcyjnie lub za pomocą aplikatora piany ze szczotką. Umożliwia wygodne i szybkie sprzątnięcie wnętrza samochodu bez konieczności korzystania z dwóch oddzielnych urządzeń. Urządzenie wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet.

LT400-LT400B

URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA DYWANIKÓW SAMOCHODOWYCH LT400

Urządzenie do czyszczenia dywaników samochodowych za pomocą obrotowej szczotki oraz możliwością aplikacji wody lub płynu antybakteryjnego. Doskonałe uzupełnienie strefy odkurzania na myjni samochodowej. Wykonane ze stali nierdzewnej. Urządzenia wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet.