Podajniki i dystrybutor płynów do spryskiwaczy

Wyposażenie myjni bezdotykowych wpływa na jakość świadczonych przez firmę usług. Warto od samego początku wyposażyć się w sprawdzony odkurzacz do myjni samochodowej. Przemyślane i dobrej jakości wyposażenie myjni zwiększa bowiem jej konkurencyjność. Ma ono duży wpływ na poziom świadczonych usług, a więc również na zadowolenie klientów. Jeżeli chodzi o to, jakie elementy powinna posiadać myjnia samochodowe – wyposażenie, które oferujemy, z pewnością doskonale sprawdzi się w każdym takim biznesie. Nasza oferta obejmuje urządzenia do myjni bezdotykowej, odznaczające się najwyższym standardem wykonania. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze wyposażenia – proponujemy także akcesoria do myjni bezdotykowych – trzepaczki do dywaników, wyżymaczki do ściereczek i inne.

Dystrybutor zapachów model 4E

 

Dystrybutor zapachów w obudowie ze stali nierdzewnej. Urządzenie przystosowane jest do aplikowania 4 rodzajów zapachów. Urządzenie może być wyposażone w elektroniczny lub mechaniczny wrzutnik monet. Wyposażony w spiralny wąż z końcówką do aplikacji środka zapachowego wewnątrz pojazdu. Zasilanie jednofazowe.

DYSTRYBUTOR PŁYNU DO SPRYSKIWACZY DE.TERGI-V

 

Dystrybutor płynu do spryskiwaczy wyposażony w 120 l zbiornik na gotowy płyn zimowy lub letni. Doskonałe uzupełnienie oferty myjni. Urządzenie wydaje odmierzoną ilość płynu za pomocą lancy i długiego węża. Wykonane ze stali nierdzewnej. Urządzenie wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet.W naszej ofercie znajduje się urządzenie umożliwiające podłączenie zewnętrznego zbiornika na płyn.

Dystrybutor papieru model DC

 

Dystrybutor papieru w obudowie ze stali nierdzewnej. Urządzenie wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet. Wydaje zaprogramowaną ilość papieru. Zasilanie jednofazowe.

Dystrybutor ściereczek model DCXN

 

Dystrybutor ściereczek w obudowie ze stali nierdzewnej, przeznaczony do powieszenia na ścianie. Urządzenie wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet. Urządzenie wydaje zaprogramowaną ilość ściereczek. Zasilanie jednofazowe.

Dystrybutor irchy model DP

 

Dystrybutor irchy syntetycznej w obudowie ze stali nierdzewnej. Urządzenie wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet. Urządzenie wydaje zaprogramowaną ilość listków irchy syntetycznej. Zasilanie jednofazowe.

Dystrybutor płynu do czyszczenia felg samochodowych model PCN/PCN-D

 

Urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej, wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet. Urządzenie występuje w wersji jedno i dwu – stanowiskowej. Wyposażone w 10 m wąż spiralny z lancą natryskującą środek na felgi przed zasadniczym myciem pojazdu w myjni.

EP

DYSTRYBUTOR 1,2,3 PRODUKTÓW EP

 

Małogabarytowe urządzenie umożliwiające podawanie 1,2 lub 3 produktów takich jak czernidło do opon, płyn do czyszczenia kokpitu i inne. Wykonane ze stali nierdzewnej o kompaktowej formie słupka. Sprawdzi się w pobliżu odkurzacza jako dodatek w strefie odkurzania. Urządzenie wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet.