NOWOŚCI

PODAJNIK PRODUKTU

PODAJNIK PRODUKTU

Podajnik produktu umożliwia podawanie 1 lub 2 produktów takich jak środek do czyszczenia kokpitu, czernidło do opon i inne. Obudowa urządzenia wykonana ze stali nierdzewnej. Urządzenie wyposażone w dwa elektroniczne wrzutniki monet, podświetlane przyciski START. Sterowanie pracą urządzenia za pomocą sterownika PLC. Urządzenie standardowo wyposażone w system wewnętrznego ogrzewania oraz wewnętrzne oświetlenie górnej części. Wyposażone w dwa węże spiralne długości 10 m z pistoletami aplikującymi.

URZĄDZENIE DO OPRYSKU FELG

URZĄDZENIE DO OPRYSKU FELG

Dwustronne urządzenie służące do dystrybucji płynu do oprysku felg przed myciem w myjni. Obudowa urządzenia wykonana ze stali nierdzewnej. Urządzenie wyposażone w dwa elektroniczne wrzutniki monet, podświetlane przyciski START. Sterowanie pracą urządzenia za pomocą sterownika PLC. Urządzenie standardowo wyposażone w system wewnętrznego ogrzewania oraz wewnętrzne oświetlenie górnej części. Wyposażone w dwa węże spiralne długości 10 m z lancami aplikującymi.

URZĄDZENIE DO DEZYNFEKCJI KASKÓW

URZĄDZENIE DO DEZYNFEKCJI KASKÓW

Wykonane ze stali nierdzewnej urządzenie do dezynfekcji kasków motocyklowych, rowerowych, narciarskich oraz pozostałych drobnych akcesoriów jak rękawice czy buty.
Wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet. Proste w obsłudze i szybkie. Czas dezynfekcji to jedynie 3 minuty.

DYSTRYBUTOR KOSMETYCZNYCH ŚCIERECZEK PANNOMATIC N

DYSTRYBUTOR KOSMETYCZNYCH ŚCIERECZEK PANNOMATIC N

Nowa odsłona dystrybutora kosmetycznych ściereczek nasączonych płynem do konserwacji pojazdu na zewnątrz i wewnątrz. Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej. Urządzenie wyposażone w elektroniczny wrzutnik monet. Urządzenie wydaje nasączone płynem ściereczki w zależności od wybranego programu.